Gümüldür Lokmacı

Gümüldür Lokmacı

Gümüldür Lokmacı

Ege’de özgü bir kültürdür lokma dökmek. Her şeyimizi bir lokma ile birbirimize anlatırız. Gümüldür lokmacı firmamız döktüğü lokmalar ile siz hayırseverlere hizmet vermektedir.

Gelenek ve göreneklerimiz bizlere yan yana olmayı, acıyı ve sevinci paylaşmayı öğretmiştir. Bizler de lokma kültürümüz ile gülüşlerimizi ve gözyaşlarımızı paylaşırız. Gümüldür lokmacı eş, dost, tanıdık, tanımadık herkesle lokmalarınızı paylaşmak için çalışmaktadır.

Lokma ne zaman dökülmelidir? Lokma şu zamanda veya bu zamanda dökülmelidir diye bir şey yoktur. Lokma dökmek tamamen size kalmıştır. İstediğiniz zaman lokma döküp dağıtabilirsiniz. Genellikle düğün, kına, işyeri açılışı, kaza bela sonrası, cenaze sonrası, üzücü veya sevinçli bir haber sonrasında da dağıtabilir. Lokma dökmek için illa bir şey olması gerekmemekte sırf içinizden geldiği için dahi lokma dökebilirsiniz. Bütün bu anlarınızı ve hislerinizi Gümüldür lokmacı firmamız yaptığı lezzetli lokmalar ile herkesle paylaşır ve sizlere kaliteli bir hizmet sunar.

Lokmacı Gümüldür

Lokmacı gümüldür hizmetini sizlere sunarken büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Nitelikli, kaliteli ve güvenilir bir lokma hizmetinden yararlanmak istediğiniz zaman firmamız sizler için hizmet vermeye hazırdır.

Lokmacı Gümüldür lokmacı ustamız lokma yapmak için kullandığı malzemeleri özenle seçmektedir. Kullandığımız her malzeme ve ürün kendini ispatlamış ve güvenilir olan markalara aittir. Aynı zamanda lokma dökmek için kullandığımız ürünlerin sağlık bakanlığı onaylı olmasına da büyük özen göstermekteyiz.

Lokmacı Gümüldür sağlıklı ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir. Gerek hizmet verdiğimiz alan gerekse de personelimizin hijyen için kullandığı bone, eldiven, önlük gibi araç gereçler titizliğimizin göstergesidir. Sağlıklı ortamlarda yapılan lokmalar yapılış amaçlarına hizmet etmektedir.

Gümüldür Lokma Şirketi

Gümüldür lokma şirketi yasal olarak hizmet veren bir firmadır. Firmamızın yasal olarak faaliyet göstermesi için ihtiyacı olan bütün evraklar ilgili yerlerden temin edilmiştir. Firmamız vergi kaydı bulunan ve devlete vergisini ödeyen yasal, denetime açık, şeffaf bir firmadır.

Gümüldür lokma şirketi bünyesinde hizmet veren ekip arkadaşlarımızın hepsi sigortalı ve maaşlı çalışmaktadır. Gelenek ve göreneklere uygun olarak dökülen ve sunulan lokmalar bu işi gerçekten benimseyen ve hisseden kişiler tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Gümüldür lokma şirketi olarak gezici araçlarımız ile çalışmaktayız. Gezici araçlarımız Gümüldür’ ün her noktasına hizmetini taşımaktadır. İstediğiniz saatte ve yerde lokma döküm ve dağıtım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gümüldür Lokma Fiyatı

Gümüldür lokma fiyatı kişi sayısına göre belirlenmektedir. Kişi sayısının yoğunluğuna göre fiyatlarımız değişmektedir. Birçok unsur kişi sayısından etkilenmektedir. Değişen unsurlar fiyatlarımızı etkilemektedir.

Gümüldür lokma fiyatı kullanılacak olan malzemelerin oranından da etkilenmektedir. Kişi sayısının az veya çok olması durumunda malzemeler buna göre kullanılmaktadır. Kullanılan malzemelerin miktarları fiyatlarımızı belirlemektedir. Bunun yanı sıra kişi sayısına göre hizmet verecek personel sayımız da değişmektedir. Hizmet verilecek kişi sayısına göre personellerimizi belirlemekteyiz.

Gümüldür lokma fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle irtibata geçmelisiniz. Sağlıklı bir bilgi edinmek için iletişim numaralarımızdan veya web İzmir lokma sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Gümüldür Lokmacı
  • Gümüldür Lokmacı