Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İzmir lokma hizmet bölgelerimiz kategorimizde Damla lokma firması olarak hangi il, ilçe ve beldelerde lokma döküm organizasyonu hizmeti vereceğimize dair detaylı bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Web sitemiz üzerinden yine sosyal medya hesaplarından ülkemizin hemen her bölgesinden arayıp lokma döküm hizmeti almak istediğini ifade eden çok fazla yurttaş veya firma olmaktadır.

İzmir Çevresine Lokma Hizmeti Veriyoruz

Firmamız İzmir de olması nede ile yoğunluklu olarak İzmir ili, ilçeleri, belde ve köylerinde lokma döküm organizasyonu hizmetini veriyoruz.

İzmir merkez veya çevre ilçeler hiç fark etmez lokma, aşure, hayra pilav, irmik helvası yapım ve servis hizmetini sunuyoruz.

Merkez konak, Karşıyaka, Gaziemir olacağı gibi en uzak ilçemiz Ödemiz, Kiraz ilçesinde de bu hizmetleri veriyoruz.

Manisa Merkez ve Çevresinde İzmir Lokma Hizmeti

Manisa İzmir’e çok yakın olduğu için Manisa ve ilçelerinde hayra lokma yapımı ve ikramı hizmetini firmamız yapmaktadır.

İster merkezinden ister ilçelerinden olsun bu hizmeti almak isteyen kurum veya vatandaşlar firmamız ile iletişime geçtiğinde ilgili personelimiz hizmetin verileceği adresi ve kaç kişilik lokma dökümü yapılacağını not alacaktır. Manisa ve çevresinde adres hangi cadde, sokak veya köyde olursa olsun söz verilen saatte personelimiz gelecek ve lokma döküm organizasyonunu yapacaktır.

Aydın merkez ve İlçelerinde Lokma Organizasyonu

Aydın merkezi ya da ilçelerinde ister hayra lokma olsun ister ise iş yeri açılışı, nikah, düğün, mevlit, sünnet için lokma olsun hiç fark etmez, Damla lokma olarak istenilen adreste lokma döküm organizasyonunu yapıyoruz.

Gezici araçlarımızın teknik donanımı çok iyi olduğundan lokma yapımında kullanılan elektriği kendi aracımızdan temin ediyoruz.

Yine lokma makinemizin teknolojik donanımı iyi olduğu için de istenilen her adreste, her yerde lokma dökümü organizasyonunu seyyar ekip arkadaşlarımız ile yapıyoruz.

Büyük Lokma Organizasyonu

İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, kayseri gibi illerde arayan ve hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlar var.

Çok büyük organizasyon olduğunda ülkenin her şehrinde bu büyük lokma organizasyonunu yapacak, bu hizmeti verecek kapasitemiz var. Bir çok ilde binlerce insana aynı anda lokma yapımı ve sunumu organizasyonu da yaptık.

Tüm hizmetlerimize diar bilgilerimiz İzmir lokma sayfamızda ve İzmir lokmacı sayfamızda yer almaktadır.

  • Hizmet Bölgelerimiz
  • Hizmet Bölgelerimiz