İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

Damla lokma firması olarak biz, İzmir lokma fiyatına dair bilgilendirmeyi web sitemizden açık, şeffaf ve denetlenebilir olarak paylaşıyoruz. Amacımız, çok daha fazla insanın, firmanın veya kurumun hayır etkinliğine katkı da bulunmaktır.

İzmir Lokma Fiyatı Listesi

300 kişilik lokma fiyatı  250 TL

400 kişilik  lokma fiyatı 300 TL

500 kişilik  lokma fiyatı 350 TL

600 kişilik   lokma fiyatı indirimlidir, lütfen bizi arayınız.

Altı yüz kişilik den daha büyük organizasyon düşünüyorsanız biz daha büyük indirim yapıyoruz. Altı yüz kişinin üzerinde ki hayır lokması organizasyonu fiyatı için lütfen bizim ile irtibata geçiniz. Çünkü fiyatlarımızda daha fazla indirim ve kampanya bilgisi alacaksınız.

İzmir Ucuz Lokma Dikkat

“Ucuz etin yahnisi yemez” diye uyarmış eskiler. Ucuz lokma hiç yenmez. Yenirse ne olur?

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir ucuz lokma fiyatı diye duyduğunuz reklam ve ilanlar mutlaka vardır. Siz nasıl ucuz olabiliyor ki diye sorgulamıyorsanız büyük hata yapıyorsunuz demektir.

Yüzlerce insana hayır için lokma ikramı yapar iken ucuza kaçmak yüzlerce misafirinizin, yüzlerce insanın sağlığını tehlikeye atmaktır. Artık ucuz şekerin zararlarını bileyen yoktur. Ucuz yağın kanserojen olduğunu duymayan kalmamıştır. Bu denli hayati riski bile bile hayır lokması adı altında ucuz olsun diye misafirlerinize kanserojen tatlı ikram etmeyi düşünüyor olamazsınız.

İzmir ucuz lokma fiyatı ile ilgili bu hayati lütfen dikkatinizde olsun.

İzmir Lokma Fiyatı Bilgilendirme

İzmir lokma fiyatında önemli ve bilmemiz gerekenler:

  • İzmir lokma fiyatı teklifi aldığınız lokmacı kişi ya da firmalara lütfen kullandığı malzemelerin bakanlık onaylı olup olmadığını sormayı ihmal etmeyiniz.
  • Lokma fiyatı teklifi aldığınız firmalara, vergi levhalarının olup olmadığını sormayı ve denetlemeyi unutmayınız.
  • Lokma fiyatı teklifi aldığınız firmaya, personelinin meslekten sigortalı olup olmadığını öğrenmek istediğinizi iletiniz.

lokma fiyatı

Çünkü, sağlık, hijyen ile meslek ile alakası olmayan ucuz yevmiyeye gündelikçiler lokmacı diye çalıştırılıyor. Bunların yaptığı lokmayı siz de misafirlerinize ikram ediyorsunuz. Lütfen bunu da unutmayınız.

Lokma fiyatı İzmir konusunda daha detaylı bilgi için Damla İzmir lokma şirketinin yirmi dört saat açık telefonundan, mailinden ulaşabilirsiniz.

 

  • İzmir Lokma Fiyatı
  • İzmir Lokma Fiyatı