İzmir Lokmacı

İzmir Lokmacı

İzmir Lokmacı

2001 yılında resmi açılış yaptığımız zamandan bu güne İzmir lokmacı hizmetini profesyonel olarak veren firmayız.

Daha öncesinde aşçılık mesleğinde mutfakta hamur işlerinde usta çırak ilişkisinde mesleğinde uzmanlaşan İzmir lokmacı ustamız kuruluşa ve hizmete öncülük etmiştir.

İzmir lokmacı mesleğinde uzmanlaşmak meslek işinde pişmek hizmetin değerine ve kalitesine öncelik vermek bizim ilkemizdir.

İzmir lokmacı hizmeti için bize ulaştığınızda firmamızın ilgili personeli size nasıl bir İzmir lokmacı hizmeti almak istediğinizi ve bizim bu hizmeti nasıl erdiğimizi detaylı olarak sunacaktır.

İzmir Lokmacı Ekibimiz

Firmamızın zamanla emek vererek oluşturduğu İzmir lokmacı ekibimiz mesleğinde uzman ve lokma firmamız bünyesinde kadrolu olarak çalışan personelimizden oluşmaktadır.

Biz İzmir lokmacı ekibimizi oluştur iken birinci önceliğimiz sağlıklı personelin olmasıydı. Düzenli olarak İzmir lokmacı ekibimiz sağlık kontrolünden geçmektedir.

Yine İzmir lokmacı ekibimiz yaptığı lokmaya lezzet veren, lezzetli lokma yapmada özel yetenek ve beceri edinen uzmanlığa sahiptir.

Gelenekleri bilen hayra lokma hizmetini geleneklere uygun olarak yapan İzmir lokmacı ekibimiz leziz lokma yapımı kadar sunumu da geleneklere uygun yapmaktadır.

İzmir Lokmacı Hizmeti

Mevlit, nikah, sünnet, nişan, düğün, iş yeri açılışı, özel gün, bayram günleri gibi  toplu misafirlerinize hayrınıza lokma dağıtmak istediğinizde İzmir lokmacı hizmeti alabileceğiniz firmayız.

İzmir lokmacı hizmeti

Bizden İzmir lokmacı hizmetini Ege bölgesi ve İzmir çevresinde istediğiniz her adreste alabilirsiniz. Eviniz, sokağınız, caminiz nerede isterseniz orada hangi saatte isterseniz o saatte İzmir lokmacı hizmetini istediğiniz yer ve zamanda yapıyoruz.

İzmir lokmacı hizmeti alabilmek için bizimle irtibata geçmeniz ve kaç kişilik lokmayı nerede ne zaman istediğinizi söylemeniz gerekmektedir.

İstediğiniz İzmir lokmacı hizmeti için hazırlıklarımızı yapabilmemiz, lokma tatlısı hamurunu hazırlamamız için lokma ikramı yapacağımız insan sayısını bilmemiz önemlidir.

Hazırlığımızı ona göre yapıyoruz. Hizmet vereceğimiz insana yetecek kadar lokma tatlısı yaptığımızdan un, şeker, yağ gibi malzeme temininde bu bilgilere gereksinim duyuyoruz.

Seyyar İzmir Lokmacı

Şirketimizim personeli mobil araçları ile seyyar İzmir lokmacı hizmeti sunmaktadırlar. Bunun anlamı şudur.

Seyyar İzmir Lokmacı

Siz şu saatte şu adreste şu kadar insana İzmir lokma dökümü yapmak istiyorum dediğinizde seyyar İzmir lokmacı personelimiz oraya sizin istediğiniz yere lokma tatlısı hamuru hazır edilmiş olarak gelmektedirler.

Mayalanan lokma hamuru lokma makinesinde kızartılıp şerbet verilerek seyyar İzmir lokmacı ekibimiz tarafından konuklarınıza hayra ikram edilmektedir.

Tüm hizmeti seyyar İzmir lokmacı ekibimiz yaptığından siz sadece konuklarınıza zaman ayırabilir zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Gezici İzmir lokmacı aracımız hayra lokma tatlısı yapımı ve servisi için ihtiyaca göre özel donatıldığından elektikten tüpe kadar her şey seyyar lokmacı aracımızda mevcut durumdadır.

İzmir Lokmacı Avantajlarınız

Biz den İzmir lokmacı hizmeti aldığınızda elbette avantajlarınıza dair bilgileri de sizinle paylaşmak isteriz.

  • Yasal bir firmadan İzmir lokmacı hizmeti alacaksınız.
  • İstediğiniz an İzmir lokmacı ekibimizi denetleyebilirsiniz.
  • Düzenli sağlık kontrolü olduğundan sağlıklı lokma konuklarınıza sunulacaktır.
  • Mesleğinde uzman İzmir lokmacı personeli damakta kalacak leziz lokma yapmaktadır.
  • Serviste uzman servis elemanı hizmet sunmaktadır.
  • İzmir lokmacı hizmeti sonrası oluşan çöp dahi toplanmakta temiz lokma hizmeti sunulmaktadır.

Şirketimizin hizmetleri İzmir lokma sayfasında fiyat listesinde İzmir lokma fiyatı sayfasında detaylı olarak ilgi ve bilginize sunulmuştur.