İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

Lokma tarihsel serüveninde saray tarafından benimsenen bir tatlı olduğunda İzmir saray lokması ortaya çıkmıştır. Lokma tatlısının saraylı hali olarak da tanımlanabilir. Halk arasında fındık lokması diye de bilinir.

İzmir saray lokma Bilgilendirme

Damla lokma firması olarak firmamız saray lokmasına dair bilgilendirmeyi öncelikli hizmet olarak görmektedir.

Hayrınıza saray lokma yaptırmak istediğinizde damla lokma size bu hizmeti profesyonel olarak vermektedir.

Cenaze evinde hayra saray lokması hizmetini de düğün evinde saray lokma döküm hizmetini de, mevlit için saray lokması hizmetini de sünnet için saray lokma hizmetini de, nikah için saray lokma hizmetini de veriyoruz.

saray lokma

Firmamızın seyyar personeli, gezici araçları saray lokma hizmeti İzmir ve yakın illerde, ilçe, belde ve köylerde günün her saatinde saray lokma yapma ve servis etme hizmeti vermektedir. Araçlarımızın teknik kapasitesi yeni olduğundan elektrik veya başka hiçbir şeye ihtiyaç olmamaktadır. Hayra saray lokması yapımı, dağıtımı, ikramı ve sonrasında çöpleri toplamak dahil tüm işi ve hizmeti biz üstleniyoruz.

Saray Lokması Fiyatı

Saray lokması fiyatı ile İzmir lokma fiyatı aynı olduğundan, kampanya, indirim ve fiyat listesi için İzmir lokma fiyatı sayfamızı inceleyebilirsiniz. Dönemsel kampanyalarımıza dair bilgiyi edinebilirsiniz.

Fiyat anlaşımız kar üzerine değil hizmeti sürdürme üzerine kurulu olduğundan, maliyet, emek ve zaman hesabı yapılarak olabilecek en uygun saray lokma fiyatı belirlenmişti. Bunu da ödeyemeyecek yurttaşımız olduğunda, fiyattan yapılabilecek her türlü fedakarlık yapılmaya çalışılmaktadır.

izmir saray lokma

Saray lokma malzemelerimizin kalitesi, sağlık sertifikası denetime açıktır. Fiyatlarımız da zaten web sitemizde yayınlanmaktadır.

Hasta, yaşlı ve engelli yurttaşlarımız hayırlarına saray lokması döktürmek istediklerinde bu yurttaşlara özel katkı amaçlı daha uygun fiyat teklifi sunulmaktadır. Bunun için firmamızın ilgili departmanı ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyor, bilginize sunuyoruz.

Halka lokma için de İzmir lokma linkimizi, ekibimiz için de lokmacı linkimizi ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.