Lokma Hizmetlerimiz

Lokma Hizmetlerimiz

Lokma Hizmetlerimiz

Lokma hizmetlerimize 2001 yılında bizzat kendi firmamız ile başlamıştık. Lokma hizmetlerimizi büyüterek devam ediyoruz. Öncesinde de başka firma da usta çırak ilişkisinde lokma yapımında uzun dönem ustalık yaptığımızdan işi mutfağında öğrendik diyebiliriz.

Lokma hizmetlerimiz önce Buca ilçesinde başlamasına rağmen kısa sürede İzmir merkez, ilçe, belde ve köylerini kapsadı şimdi de Manisa, Aydın, Balıkesir gibi illere, ilçe ve köylere kadar yayıldı.

Amacımız lokma hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye yaymak ve Damla lokmanın lezzet ve hizmet kalitesini tüm yurttaşlarımıza taşımaktır.

Bir araç ile lokma hizmetlerimize başladığımızda hiçbir endişe ve kaygı taşımıyorduk. Çünkü biz mesleğimize, lokma tatlısı yapımında ki ustalığımıza ve sunumda ki servis personelimize güveniyorduk.

İzmir Lokmacı Hizmeti

Lokma hizmetlerimi içerisinde saray lokma, aşure, pilav, helva benzeri hayra verilen tüm tatlı ve yemek çeşitleri olsa da biz asıl olarak İzmir lokmacı hizmeti verdik.

İzmir lokmacı hizmetlerimiz

İzmir lokmacı hizmeti için ekibimizin özel olarak mutfakta eğitiminden servis ve müşteri ilişkisine kadar tam anlamı ile profesyonel olmasına özen gösterdik.

İnsanlar iş yeri açtıklarında, nişan, nikah, sünnet, düğün, mevlit yaptıklarında bayramlarda, özel davetlerde veya özel günlerde kalabalık insan misafirleri olduğunda bizlerden özel olarak hayırlarına İzmir lokmacı hizmeti istemektedirler.

Biz İzmir lokmacı hizmeti siparişi aldığımızda siparişe göre hazırlığımızı yaparız. Sağlık bakanlığı onaylı marka olarak bilinen ürünlerden malzememizi hazırlarız.

En baştan en sona kadar İzmir lokmacı hizmeti vermek bizim işimiz ve bu hizmet süresinden sizi asla meşgul etmeyiz.

İzmir Lokma Hizmeti Fiyatı

Çok sık olarak bize, sizlerden, “İzmir lokma hizmeti fiyatı nedir? İzmir lokma hizmeti fiyatı kaç liradır?” şeklinde sorular gelmektedir.

İzmir lokma hizmeti fiyatı

Elbette İzmir lokma hizmeti fiyatı ile ilgili tüm sorulara nasıl bir hizmet istediğinize dair sizden bilgi aldıktan sonra cevap veriyoruz.

Kaç kişilik İzmir lokma hizmeti fiyatı istediğinizi bize ilettiğiniz de biz de size İzmir lokma hizmeti fiyatı bilgi ve teklifini veriyoruz.

Burada size uyarı, bilgi ve bir tavsiye sunmak istiyoruz. Ucuz İzmir lokma hizmeti fiyatı reklamlarına dikkat etmelisiniz.

Ucuz lokma hizmeti fiyatı verenler ucuz olsun diye aynı yağı defalarca kullanıyorlar.  Konuklarınıza yanmış yağdan lokma yapıyorlar. Yine ucuz olsun diye şeker değil suni, yapay tatlandırıcı kullanıyorlar. Artık nasıl bir un kullandıklarını da siz tahmin edebilirsiniz.

İzmir Lokma Hizmeti Avantajlarımız

Bizim İzmir lokma hizmetlerimiz elbette size İzmir lokma hizmeti avantajlarımız olarak dönmektedir. Farkımızın sizin tarafından bilinip onaylanması bizler için hizmeti daha da büyütmek olduğunu da bilmenizi isteriz.

  • Lokma hizmetini Damla lokma gibi kurumsal firmadan alıyorsunuz.
  • Damla lokma sağlık bakanlığının onayladığı bilinen markaların ürünlerini kullanır.
  • Asla lokma hizmetimizde yanık yağ kullanmayız.
  • Yapay tatlandırıcıyı tercih etmediğimiz gibi kullanımını asla tasvip etmiyoruz.
  • Uzman İzmir lokmacı ekibinden profesyonel lokma ve servis hizmeti alıyorsunuz.
  • Zamanında ve yerinde lokma size, konuklarınıza getiriliyor.
  • İstediğinizde İzmir lokmacı hizmetimizi denetleyebilirsiniz.
  • Sağlıklı ve leziz lokmaları konuklarınıza güler yüzle servis ediyoruz.
  • Lokma hizmetlerimiz sonra oluşan atığı dahi topluyor geri dönüşüme gönderiyoruz.

Biz lokma hizmetlerimiz de daima sizin, konuklarınızın memnun olmasını lokma tadının damakta kalmasını duaların gönülden olmasını esas aldık ve buna devam ediyoruz.

Tüm hizmetlerimize İzmir lokma linkimizden ekibimize dair bilgilere de İzmir lokmacı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.