Lokmacı Foça

Lokmacı Foça

Lokmacı Foça

Öyle güzel bir gelenektir ki lokma döktürmek yapanı da yiyeni de mutlu eder. Lokmacı Foça firmamız herkesin mutlu eden bu kültürün hizmetini vermektedir.

Lokmalarımızı hayrımıza döktürürüz. Birbirimizden gelen hayır duaları adeta daha güçlü olmamızı sağlıyor. Hem acılarımızı hem sevinçlerimizi paylaşıyoruz lokmalarımız ile. Lokmacı Foça firmamız birbirimizden aldığımız güçle lokmalarını dökmektedir.

Yapılış amacı öyle güzeldir ki sanki her lokma dökülmesinde dünya biraz daha güzelleşiyor. Çünkü lokma demek birbirimizi anlamamız demek. Daha yapılırken bile birçok insanı aynı payda etrafında birleştirmektedir. Hepimiz yediğimiz lokmalar ile hayır sahibinin acısına da sevincine de ortak oluyoruz ve daha bir büyüyoruz dualarımızla. Lokmacı Foça birbirimizi anladığımız o güzel kültürün hizmetini vermektedir.

Foça Lokma

Foça lokma yaptığı lokmalar ile birbirinden çok farklı insanı aynı amaç altında birleştirmektedir. Herkesin birbirini anladığı ve birbirinin hayrına dualar ettiği bir kültürdür. Sanki ne kadar çok yapılsa dünya o kadar güzelleşecek, insanlar birbirini daha iyi anlayacak ve kavgalar, savaşlar son bulacak.

Foça lokma para ile satılmaz. Kar amacı güdülmez lokma dökülürken. Hayır amacı ile yapılır, upuzun kuyruklarda ‘Allah kabul etsin’ ve hayır dualarının sesi gelir. Canı çeken bir tabak daha alır, kimse ne kınar ne ayıplar bir tabak fazla alanı. Çünkü bolluk ve bereket üzerine yapılır.

Ege bölgesinde para ile satılmamaktadır. Ama başka yerlerde bu güzel kültür sermaye içi yapılmaktadır. İsmi hayır duaları ile anılan lokma para ile satılmaktadır. Kültürünün özünü bilen kişiler var oldukça değerleri bu şekilde kolay kolay yok edemez hiç kimse. Lokma döken kişilerin lokma dökmenin amacını bilerek yapması gerekir. Foça lokma firmamız lokma dökmenin amacını bilir buna göre hizmetini hayır sahiplerine sunar.

Foça Lokma Fiyatı

Foça lokma fiyatı belirlenirken hizmet verilecek kişi sayısı önemlidir. Lokma dökümü ve sunumu yapılacak kişi sayısı fiyatın belirlenmesinde etkindir. Kişi sayısının azlığı veya çokluğu fiyatı etkilemektedir.

Foça lokma fiyatı kişi sayısı ile beraber kullanılacak malzeme miktarından da etkilenmektedir. Kişi sayısı ile doğru orantılı olarak malzeme kullanılmaktadır. Bu yüzden kullanılan malzeme oranı fiyatın belirlenmesinde etkilidir.

Foça lokma fiyatı hakkında ayrıntılı ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamıza web adresimizden ulaşabilirsiniz böylece aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Foça Lokma Dökümü

Foça lokma dökümü hizmeti veren firmamız yasal olarak çalışmaktadır. İlgili yerlerden gerekli evrak ve belgelerini sağlamıştır. Ayrıca firmamızın vergi kaydı da bulunmaktadır. Devlete vergi ödeyen ve yasal olarak çalışan bir firmadan hizmet almak herkese güven verir.

Foça lokma dökümü için çalışan ekibimiz hizmetini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Yıllarını bu işe vermiş kişilerden oluşan ekibimiz çalışanları gelenek ve göreneklere uygun olarak lokma dökümü ve hizmetini yapmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız günlük elemanlardan oluşmamaktadır aksine kendi bünyemizde daimi hizmet veren kişilerden oluşmaktadır.

Foça lokma dökümü için kullandığımız ürünler sağlık bakanlığı onaylıdır. Seçtiğimiz ürünler güvenilir, bilinen ve kendini kanıtlamış olan markaların ürünleridir. Bütün bunların yanında sağlık ve hijyen koşuları gözetilerek hizmet vermekteyiz.

Her firma yasal koşullarla ve sağlık koşullarına uygun çalışmamaktadır. Bazı korsan firmalar çalışmak için ne yasal belgelere sahiptir, ne sağlık bakanlığı onaylı ürün kullanırlar aksine merdiven altı üretilen ürünleri kullanırlar, ne de insan hayatını önemseyerek sağlıklı bir ortamda çalışırlar.

Bu firmalar hayır için yaptırdığınız, naif ve güzel olan isteğinizi suistimal eden lokmacı firmalarıdır. Onlar hayır için çalışmazlar tek dertleri ceplerine girecek olan paradır. Bu firmalar ile karşılaşmamak için geniş çaplı araştırma yapmalısınız. İzmir lokma sayfamızda ki detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.

  • Lokmacı Foça
  • Lokmacı Foça